Monday March 25th 2019

Czy kawa w sieciówkach jest dobra?

Kawa jest ulubionym napojem wielu z nas. Odwiedzamy wiele różnych ciekawych lokali, restauracji i kawiarni, by napić się dobrej kawy. Kawa jest sprzedawana także w sklepach sieciowych, czyli takich które zazwyczaj polegają na franczyzie, czyli na przykład w pijalniach czekolady MountBlanc. Jak smakuje kawa w takich lokalach, ile kosztuje, i czy jest warta swojej ceny? Jeżeli nigdy nie próbowaliście kawy w takim lokalu, a kiedyś o tym myśleliście – to zapraszam Was do tego artykułu.

Kawa w sieciowych sklepach, np. MountBlanc. Ile kosztuje?

Kawa w takich lokalach zazwyczaj oscyluję w cenie około dziesięciu złotych. Nie jest to wygórowana cena, a w zamian za to dostajemy kawę, która czymś się różni od innych. Na przykład temperaturą podania, dodatkami lub posiada dodatkowo coś, co nadaje jej nieco innego smaku. W MountBlanc kawa, którą dostajemy jest o wysokiej jakości, sami wybieramy w jaki sposób chcemy tą kawę dostać – to znaczy na ciepło czy na zimno. Są też kawy z różnymi dodatkowymi syropami, i wielkim plusem jest też to, że do kawy dostajemy za darmo czekoladową pralinkę, wykonaną z belgijskiej czekolady.

Jak taka kawa smakuje?

Smakuje bardzo dobrze. Na plus jest to, że możemy wybrać co dodatkowo chcemy w kawie, i to co wymieniłem wcześniej, czyli że dostajemy za darmo pralinkę do naszej kawy. Nie ma co się rozpisywać o smaku, ponieważ jest to kwestia tylko i wyłącznie gustu, a jak wiadomo – o gustach się nie dyskutuje i każdy ma inny. Jedno jest pewne – na pewno nie wyjdziecie zawiedzeni.

Czy taka kawa jest warta swojej ceny?

Kawa w MountBlanc, podobnie jak czekoladki i inne produkty są o wysokiej jakości, więc zdecydowanie są warte swojej ceny. Płacimy za jakość posiłków, jakość obsługi oraz atmosferę, która panuje w lokalu – czyli dominujące kolory kojarzące się z czekoladą oraz luksusowy wystrój. Moim zdaniem warto jest chociaż raz się przejść i spróbować, jak smakuje kawa w takim lokalu.

Previous Topic:
Next Topic:

Pages

Interesting Sites

    Archives